Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Kategorie

Newsletter

Szybki kontakt

Blackberry SpyPhone Pro

Blackberry SpyPhone Pro

Blackberry SpyPhone Pro to najwyzsza, najbardziej rozbudowana wersja pod platforme blackberry do podsłucu online ( w czasie rzeczywistym. Jest to kombajn za pomocą, którego masz pełna kontrole osoby, która korzysta z telefonu z zainstalowaną aplikacją SpyPhone. Pozwala podłuchac rozmowy, przejrzec sms.  

Więcej szczegółów

Obniżka ceny!
1 399,00 zł brutto

1 499,00 zł brutto

50

Stan: Dostępny

Nasłuch otoczenia

Podsłuchiwanie rozmów


Kopie wiadomości


Powiadomienie o zmianie numeru i karty sim

Listę wszystkich połączeń

Powiadomienie o zmianie numeru i karty sim

Sprawdzenie statusu oprogramowania, restart oprogramowania

Spyphone Pro zapewnia pełną kontrolę telefonu. Wszystkie dane są transmitowane w czasie rzeczywistym. Jest to najskuteczniejsze oprogramowanie do uzyskania jak największej ilości informacji. Jest to najwyższa wersja na platformę blackberry. Aplikacje jest bardzo mała. Instaluje się ja z poziomu telefonu bądź przeglądarki.

Każdy program przygotowany jest dla konkretnego modelu telefonu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wiedze na temat każdego dostępnego na rynku oprogramowania. Jesteśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie wymagania klienta. Klient dostaje pełne wsparcie techniczne. Instrukcje są zrobione w formie obrazkowej w języku polskim. Sprzedajemy wyłącznie najnowsze oprogramowanie .

Sprzedajemy tylko i wyłącznie oprogramowanie do podsłuchu telefonu – spyphone. Dlatego mamy najniższe ceny na rynku oraz najstabilniejsze oprogramowanie! Współpracujemy z firmami w Polsce i za granicą. Posiadamy największą wiedzę na polskim rynku. Dajemy klientom pełne wsparcie techniczne nie tylko przed zakupem, ale również przez cały okres użytkowania. Robimy co umiemy najbardziej i jesteśmy w tym najlepsi!

Nasze Motto!
Nie ma rzeczy na świecie, której nie można trochę gorzej wykonać i trochę taniej sprzedać. Natomiast ludzie, którzy patrzą tylko na cenę - zawsze będą ofiarami takich poczynań. Niemądrze jest zapłacić za dużo, ale jeszcze gorzej jest, gdy zapłaci się za mało. Jeżeli zapłaci się za dużo - można stracić trochę pieniędzy i to wszystko. Jednakże jeżeli zapłaci się za mało, wtedy czasem można stracić wszystko, ponieważ zakupiony przedmiot może nie wypełniać przeznaczonych mu funkcji. Reguła gospodarki nie dopuszcza, żeby za małą cenę otrzymać dużą wartość. Wybierając najtańszą ofertę trzeba uwzględnić koszty ryzyka. Gdy to się robi, wtedy ma się juz wystarczającą ilość pieniędzy aby kupić cos lepszego.
John Ruskin. 

 

Istnieje możliwość instalacji u Nas w firmie badz też wysyłkowo. Telefony odsyłamy w dzień otrzymania lub nastepny dzięn roboczy w zaleznosci od godziny otrzymania telefonu.

 


 

Oprogramowanie działa w telefonach:

BlackBerry Bold:

 • 9000, 9700, 9650, 9780, 9760, 9900, 9930.

BlackBerry Storm:

 • 9500, 9530, 9520, 9550.

BlackBerry Curve:

 • 8900, 8910, 8980, 8520, 8530, 9300, 9330, 9350, 9360, 9370, 9380.

BlackBerry Storm:

 • Pearl 9100, 9105, Tour 9630, Style 9670, Torch 9800, 9810, 9850, 9860

W przypadku innych modeli niż wymienione prosimy o kontakt.


Funkcje Spyphone

Nasłuch otoczenia
   Dzwoniąc ze swojego telefonu na SpyPhone i usłyszysz wszystko, co dzieje się w otoczeniu niego. Twoje połączenie, zostanie automatyczne zerwane po naciśnięciu któregokolwiek przycisku w telefonie SpyPhone lub gdy telefon otrzyma połączenie.
Podsłuchiwanie rozmów
   Jeżeli osoba posiadająca telefon z oprogramowaniem SpyPhone wykona lub odbierze połączenie otrzymasz informacje o tym zdarzeniu, następnie możesz zadzwonić na SpyPhone aby usłyszeć obie strony rozmowy.
Kopie wiadomości
   Wszystko będziesz wiedział, otrzymasz kopię sms otrzymachych jak równiez wysłanych
Lista wszystkich połączeń
   Otrzymasz informację o ostatnich połączeniach wraz z numerem, datą i czasem
Powiadomienie o zmianie numeru- karty sim
   Podczas gdy do telefonu ze SpyPhone zostanie włożona nowa karta SIM dostaniesz SMS z nowym numerem, jaki obecnie znajduje się w SpyPhone, co umożliwi Ci dalszą kontrole telefonu.
Funkcja restartu i sprawdzenia statusu oprogramowania
   W każdej dowolnej chwili możesz sprawdzić status programu SpyPhone, możesz go zresetować czy tez dezaktywować wszystkie jego funkcje.
  Sposób dostawy Informacje Cena
  Priorytet Za darmo!
  2 dni Za darmo!
  24h Za darmo!
  Dotyczy tylko samego oprogramowania!

  Oprogramowanie:

   Każde zakupione u nas oprogramowanie jest objęte 12 miesięczną gwarnacją. W każdej chwili możesz zadzwonić na naszą infolinię i uzyskać pomoc !
   O sposobie i terminie realizacji gwarancji gwarant informuje telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Podstawą do rozstrzygania ewentualnych rozbieżności jest Kodeks Cywilny.

  Telefony:

   Telefony objęte są 24 miesięczną gwarancją. Wyjątkiem są telefonu używane, na które jest udzielana gwarancja 12 miesięcy. Wszystkie warunki gwarancji zapisane sa w karcie gwarancyjnej, którą klient otrymuje po zakupie.
Tagi: nagrywanie rozmów spy phone podsłuch telefonu spyphone android spyphone pro symbian e-mail emai spyphone pro balckberry podsłuch spyphone pro symbian promocja