Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Kategorie

Newsletter

Szybki kontakt

Blackberry 9900 Bold NFC + SpyPhone Pro

Blackberry 9900 Bold NFC + SpyPhone Pro

Nowy telefon Blackberry 9900 Bold NFC  +  SpyPhone Pro

Więcej szczegółów


2 799,00 zł brutto

54

Stan: Dostępny

Nagrywanie otoczenia

Kopie wiadomości SMS


Lokalizacja GPS I BTS


Informacje o połączeniach

Informacje o kontaktach

Przesyłanie zdjęć, video

Logi Blackberry PIN Messenger

Spyphone Pro zapewnia pełną kontrolę telefonu. Wszystkie dane są transmitowane w czasie rzeczywistym. Jest to najskuteczniejsze oprogramowanie do uzyskania jak największej ilości informacji. Jest to najwyższa wersja na platformę blackberry. Aplikacje jest bardzo mała. Instaluje się ja z poziomu telefonu bądź przeglądarki.

 

Każdy program przygotowany jest dla konkretnego modelu telefonu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wiedze na temat każdego dostępnego na rynku oprogramowania. Jesteśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie wymagania klienta. Klient dostaje pełne wsparcie techniczne. Instrukcje są zrobione w formie obrazkowej w języku polskim. Sprzedajemy wyłącznie najnowsze oprogramowanie .

Sprzedajemy tylko i wyłącznie oprogramowanie do podsłuchu telefonu – spyphone. Dlatego mamy najniższe ceny na rynku oraz najstabilniejsze oprogramowanie! Współpracujemy z firmami w Polsce i za granicą. Posiadamy największą wiedzę na polskim rynku. Dajemy klientom pełne wsparcie techniczne nie tylko przed zakupem, ale również przez cały okres użytkowania. Robimy co umiemy najbardziej i jesteśmy w tym najlepsi!

 

 

W sklad zestawu wchodzi:
-Nowy Blackberry 9900 Bold NFC wraz z gwarancja producenta
-komplet instrukcji oraz akcesorii
-program SpyPhone Pro

 

Nasze Motto!
Nie ma rzeczy na świecie, której nie można trochę gorzej wykonać i trochę taniej sprzedać. Natomiast ludzie, którzy patrzą tylko na cenę - zawsze będą ofiarami takich poczynań. Niemądrze jest zapłacić za dużo, ale jeszcze gorzej jest, gdy zapłaci się za mało. Jeżeli zapłaci się za dużo - można stracić trochę pieniędzy i to wszystko. Jednakże jeżeli zapłaci się za mało, wtedy czasem można stracić wszystko, ponieważ zakupiony przedmiot może nie wypełniać przeznaczonych mu funkcji. Reguła gospodarki nie dopuszcza, żeby za małą cenę otrzymać dużą wartość. Wybierając najtańszą ofertę trzeba uwzględnić koszty ryzyka. Gdy to się robi, wtedy ma się juz wystarczającą ilość pieniędzy aby kupić cos lepszego.
John Ruskin.


 


 

 

 

 

 

 


 

Funkcje Spyphone

Nagrywanie otoczenia
   Wysyłając sms z komendą możesz nagrać co to sie dzieje w otoczeniu telefonu z zainstalowanym programem.
Kopie wiadomości SMS
   Wszystko będziesz wiedział, otrzymasz kopię sms otrzymachych jak równiez wysłanych.
Lokalizacja GPS I BTS
   Otrzymasz dane na e-mail dzieki temu dowiesz sie gdzie osoba z telefonem spyphone aktualnie przebywa. Sam określasz częstotliwość w jakim odstepach czasowych chcesz otrzymywac lokalizacje
Informacje o połączeniach
   Otrzymasz informację o ostatnich połączeniach wraz z numerem, datą i czasem
Informacje o kontaktach
   Otrzymasz informacje o zapisanym bądź usuniętym kontakcie w telefonie SpyPhone
Przesyłanie zdjęć, video
   Wysyłając komende sms telefon wykona zdjęcie, nagra video a nastepnie prześle je na e-maila
Logi Blackberry PIN Messenger
   Otrzymasz kopie rozmów poprzez komunikator Blackberry PIN Messenger
  Sposób dostawy Informacje Cena
  Priorytet Za darmo!
  2 dni Za darmo!
  24h Za darmo!
  Dotyczy tylko samego oprogramowania!

  Oprogramowanie:

   Każde zakupione u nas oprogramowanie jest objęte 12 miesięczną gwarnacją. W każdej chwili możesz zadzwonić na naszą infolinię i uzyskać pomoc !
   O sposobie i terminie realizacji gwarancji gwarant informuje telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Podstawą do rozstrzygania ewentualnych rozbieżności jest Kodeks Cywilny.

  Telefony:

   Telefony objęte są 24 miesięczną gwarancją. Wyjątkiem są telefonu używane, na które jest udzielana gwarancja 12 miesięcy. Wszystkie warunki gwarancji zapisane sa w karcie gwarancyjnej, którą klient otrymuje po zakupie.
Tagi: nagrywanie rozmów spy phone podsłuch telefonu spyphone android spyphone pro symbian e-mail emai spyphone pro balckberry podsłuch spyphone pro symbian promocja